Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 37180.1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 37180.1 Panel Assembly Splash Imix 5
Item:
#1197310
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 37180.1 |
| Manufacturer Part # | 37180.1 |
| Height | 3.35" |
| Width | 11.15" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 37180.1 Panel Assembly Splash Imix 5