$225.27
$265.10
Compare Price
You save
$39.83
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 37233.1007
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 37233.1007 Tank Assy 120v 1680w
Item:
#1571173
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 37233.1007 |
| Manufacturer Part # | 37233.1007 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 37233.1007 Tank Assy 120v 1680w
$225.27
$265.10
You save
$39.83
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 37233.1007 Tank Assy 120v 1680w