$191.44
$225.30
Compare Price
You save
$33.86
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 37233.1011
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 37233.1011 Tank Ay 1680w 120v Sil Vnt
Item:
#1451923
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 37233.1011 |
| Manufacturer Part # | 37233.1011 |
| Height | 6.4" |
| Width | 14.45" |
| Depth | 20.9" |
| Weight | 2.96 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 37233.1011 Tank Ay 1680w 120v Sil Vnt
$191.44
$225.30
You save
$33.86
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 37233.1011 Tank Ay 1680w 120v Sil Vnt
