$308.36
$362.90
Compare Price
You save
$54.54
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 37420.0001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 37420.0001 Valve Assembly Kit 240v Flow 1gpm
Item:
#1451929
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 37420.0001 |
| Manufacturer Part # | 37420.0001 |
| Height | 3.75" |
| Width | 6.88" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 2.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 37420.0001 Valve Assembly Kit 240v Flow 1gpm
$308.36
$362.90
You save
$54.54
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 37420.0001 Valve Assembly Kit 240v Flow 1gpm
