$308.71
$363.31
Compare Price
You save
$54.60
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 37782.0003
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 37782.0003 Tank Weldment Icb Twin
Item:
#1451943
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 37782.0003 |
| Manufacturer Part # | 37782.0003 |
| Height | 6" |
| Width | 15" |
| Depth | 17" |
| Weight | 8.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 37782.0003 Tank Weldment Icb Twin
$308.71
$363.31
You save
$54.60
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 37782.0003 Tank Weldment Icb Twin
