$2.04
$2.40
Compare Price
You save
$0.36
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn -38114-0
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn -38114-0 Grommet
Item:
#1148864
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | -38114-0 |
| Manufacturer Part # | -38114-0 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn -38114-0 Grommet
$2.04
$2.40
You save
$0.36
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn -38114-0 Grommet

