$8.59
$10.10
Compare Price
You save
$1.51
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 38280-0001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 38280-0001 Bracket Solenoid Mtg
Item:
#1321198
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 38280-0001 |
| Manufacturer Part # | 38280-0001 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Weight | 0.1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 38280-0001 Bracket Solenoid Mtg
$8.59
$10.10
You save
$1.51
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 38280-0001 Bracket Solenoid Mtg