$204.78
$241.00
Compare Price
You save
$36.22
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 38832.1001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 38832.1001 Control Board Assembly Dspl Imixs Rohs
Item:
#1451982
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 38832.1001 |
| Manufacturer Part # | 38832.1001 |
| Height | 3.6" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 8.05" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 38832.1001 Control Board Assembly Dspl Imixs Rohs
$204.78
$241.00
You save
$36.22
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 38832.1001 Control Board Assembly Dspl Imixs Rohs
