$511.87
$602.40
Compare Price
You save
$90.53
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 38956.1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 38956.1 Control Board Assembly Dspl 5 Wmr 240v R
Item:
#1451994
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 38956.1 |
| Manufacturer Part # | 38956.1 |
| Height | 3.6" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 8.05" |
| Weight | 0.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 38956.1 Control Board Assembly Dspl 5 Wmr 240v R
$511.87
$602.40
You save
$90.53
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 38956.1 Control Board Assembly Dspl 5 Wmr 240v R
