$28.30
$33.31
Compare Price
You save
$5.01
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 38958.1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 38958.1 Control Board Assembly Power Snsr (mod S
Item:
#1450921
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 38958.1 |
| Manufacturer Part # | 38958.1 |
| Height | 3.65" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 5.05" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 38958.1 Control Board Assembly Power Snsr (mod S
$28.30
$33.31
You save
$5.01
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 38958.1 Control Board Assembly Power Snsr (mod S
