Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 39000.001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 39000.001 Filter Head And Cartrdige
Item:
#1146341
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 39000.001 |
| Manufacturer Part # | 39000.001 |
| Height | 5" |
| Width | 5" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 2.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 39000.001 Single Filter Head With Cartridge (cartridge Only Ap#, 761287)

