$22.86
$26.91
Compare Price
You save
$4.05
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 39084
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 39084 Guard Faucet
Item:
#1452003
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 39084 |
| Manufacturer Part # | 39084 |
| Height | 2.7" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 4.6" |
| Weight | 1.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 39084 Guard Faucet
$22.86
$26.91
You save
$4.05
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 39084 Guard Faucet