$40.20
$47.31
Compare Price
You save
$7.11
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 39236
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 39236 Drip Tray Assembly Sst Tdo 4
Item:
#1452008
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 39236 |
| Manufacturer Part # | 39236 |
| Height | 0.95" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 5.45" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 39236 Drip Tray Assembly Sst Tdo 4
$40.20
$47.31
You save
$7.11
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 39236 Drip Tray Assembly Sst Tdo 4