$62.29
$73.30
Compare Price
You save
$11.01
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 39372.0006
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 39372.0006 Basket Assembly Ic3 Dbc (dd)
Item:
#1452214
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 39372.0006 |
| Manufacturer Part # | 39372.0006 |
| Height | 5.8" |
| Width | 10.8" |
| Depth | 20.65" |
| Weight | 0.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 39372.0006 Basket Assembly Ic3 Dbc (dd)
$62.29
$73.30
You save
$11.01
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 39372.0006 Basket Assembly Ic3 Dbc (dd)
