$14.29
$17.70
Compare Price
You save
$3.41
(19%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 39912.0002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 39912.0002 Relay Compr Gd40me Bdg K115 120v
Item:
#1197218
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 39912.0002 |
| Manufacturer Part # | 39912.0002 |
| Height | 3.65" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 5.05" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn 39912.0002 Relay Compr Gd40me Bdg K115 120v
$14.29
$17.70
You save
$3.41
(19%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 39912.0002 Relay Compr Gd40me Bdg K115 120v
