$6.81
$8.01
Compare Price
You save
$1.20
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn -40162-0000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn -40162-0000 Lid Only Black Axiom Thermal Carafe
Item:
#1133376
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | -40162-0000 |
| Manufacturer Part # | -40162-0000 |
| Height | 2" |
| Width | 11" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn -40162-0000 Lid Only Black Axiom Thermal Carafe
$6.81
$8.01
You save
$1.20
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn -40162-0000 Lid Only Black Axiom Thermal Carafe

