$6.61
$8.01
Compare Price
You save
$1.40
(17%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn -40162-0001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn -40162-0001 Orange Decaf Lid For Axiom Thermal Carafe 1.9
Item:
#1147223
10+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | -40162-0001 |
| Manufacturer Part # | -40162-0001 |
| Height | 2" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn -40162-0001 Orange Decaf Lid For Axiom Thermal Carafe 1.9
$6.61
$8.01
You save
$1.40
(17%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn -40162-0001 Orange Decaf Lid For Axiom Thermal Carafe 1.9

