$6.61
$7.50
Compare Price
You save
$0.89
(12%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 40310
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 40310 Switch 2 Position Black
Item:
#1452238
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 40310 |
| Manufacturer Part # | 40310 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.35" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 40310 Switch 2 Position Black
$6.61
$7.50
You save
$0.89
(12%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 40310 Switch 2 Position Black
