$152.36
$179.30
Compare Price
You save
$26.94
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 40384.1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 40384.1 Dilution Timer
Item:
#1141070
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 40384.1 |
| Manufacturer Part # | 40384.1 |
| Height | 3.6" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn 40384.1 Dilution Timer
$152.36
$179.30
You save
$26.94
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 40384.1 Dilution Timer

