Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 40500.1258
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 40500.1258 Keyboard Right
Item:
#1182706
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 40500.1258 |
| Manufacturer Part # | 40500.1258 |
| Height | 0.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 7.88" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 40500.1258 Right Keyboard, Bunn
