$211.65
$261.50
Compare Price
You save
$49.85
(19%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 40500.1916 Steam Hi Limit Switch
Item:
#2242730
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 40500.1916 |
| Manufacturer Part # | 40500.1916 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 40500.1916 Steam Hi Limit Switch
$211.65
$261.50
You save
$49.85
(19%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 40500.1916 Steam Hi Limit Switch