$15.72
$18.50
Compare Price
You save
$2.78
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 40646.0002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 40646.0002 Grate Booster
Item:
#1452249
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 40646.0002 |
| Manufacturer Part # | 40646.0002 |
| Height | 1" |
| Width | 4" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 40646.0002 Grate Booster
$15.72
$18.50
You save
$2.78
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 40646.0002 Grate Booster
