$8.08
$9.50
Compare Price
You save
$1.42
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 40670.0004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 40670.0004 Sprayhead Assembly Dia. 140 Grn
Item:
#1452251
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 40670.0004 |
| Manufacturer Part # | 40670.0004 |
| Height | 0.4" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 1.4" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 40670.0004 Sprayhead Assembly Dia. 140 Grn
$8.08
$9.50
You save
$1.42
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 40670.0004 Sprayhead Assembly Dia. 140 Grn
