$21.24
$25.00
Compare Price
You save
$3.76
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 41193.1001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 41193.1001 Tube Silicone .37idx.50odx36
Item:
#1452273
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 41193.1001 |
| Manufacturer Part # | 41193.1001 |
| Height | 2.5" |
| Width | 7.9" |
| Depth | 9.55" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 41193.1001 Tube Silicone .37idx.50odx36
$21.24
$25.00
You save
$3.76
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 41193.1001 Tube Silicone .37idx.50odx36
