$11.82
$13.90
Compare Price
You save
$2.08
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 41252.0001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 41252.0001 Tube Assembly Bhd To Sol Tee
Item:
#1452275
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 41252.0001 |
| Manufacturer Part # | 41252.0001 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 7.7" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 41252.0001 Tube Assembly Bhd To Sol Tee
$11.82
$13.90
You save
$2.08
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 41252.0001 Tube Assembly Bhd To Sol Tee
