$75.21
$88.51
Compare Price
You save
$13.30
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 42287.0003
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 42287.0003 Wire Harn Main 120 Itb Swt/dd
Item:
#1452412
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 42287.0003 |
| Manufacturer Part # | 42287.0003 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 42287.0003 Wire Harn Main 120 Itb Swt/dd
$75.21
$88.51
You save
$13.30
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 42287.0003 Wire Harn Main 120 Itb Swt/dd