$33.48
$39.40
Compare Price
You save
$5.92
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 4236-1000 (OEM)
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 4236-1000 (OEM) Coffee Element 120v 1320w
Item:
#1149934
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 4236-1000 (OEM) |
| Manufacturer Part # | 4236-1000 (OEM) |
| Height | 4" |
| Width | 3" |
| Depth | 12" |
| Weight | 1.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn 4236-1000 (OEM) Coffee Element 120v 1320w
$33.48
$39.40
You save
$5.92
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 4236-1000 (OEM) Coffee Element 120v 1320w

