$44.00
$51.79
Compare Price
You save
$7.79
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 42400.0103 Decanter Glass Blk 12c 3/cs
Item:
#2231756
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 42400.0103 |
| Manufacturer Part # | 42400.0103 |
| Height | 7.6" |
| Width | 9.2" |
| Depth | 19" |
| Weight | 3.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 42400.0103 Decanter Glass Blk 12c 3/cs
$44.00
$51.79
You save
$7.79
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 42400.0103 Decanter Glass Blk 12c 3/cs