$388.75
$457.50
Compare Price
You save
$68.75
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 42533.1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 42533.1 Board Timer (axiom)
Item:
#1133262
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 42533.1 |
| Manufacturer Part # | 42533.1 |
| Height | 4" |
| Width | 5" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 1.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Bunn 42533.1 Board Timer (axiom)
$388.75
$457.50
You save
$68.75
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 42533.1 Width 6 3/8", 162 Mm, Height 3 1/8", 79 Mm

