$19.60
$23.07
Compare Price
You save
$3.47
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 42627.1001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 42627.1001 Tube Heater Assembly 15 Watts
Item:
#1452418
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 42627.1001 |
| Manufacturer Part # | 42627.1001 |
| Height | 3.65" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 42627.1001 Tube Heater Assembly 15 Watts
$19.60
$23.07
You save
$3.47
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 42627.1001 Tube Heater Assembly 15 Watts
