$5.19
$6.10
Compare Price
You save
$0.91
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 42890-1000 Plug Kit Base Cover Wit
Item:
#1321309
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 42890-1000 |
| Manufacturer Part # | 42890-1000 |
| Height | 1.1" |
| Width | 12.35" |
| Depth | 9.4" |
| Weight | 0.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 42890-1000 Plug Kit Base Cover Wit
$5.19
$6.10
You save
$0.91
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 42890-1000 Plug Kit Base Cover Wit