$12.15
$13.79
Compare Price
You save
$1.64
(12%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 43121
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 43121 Fitting .250 Barb Bulkhead Kynar
Item:
#1452429
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 43121 |
| Manufacturer Part # | 43121 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 43121 Fitting .250 Barb Bulkhead Kynar
$12.15
$13.79
You save
$1.64
(12%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 43121 Fitting .250 Barb Bulkhead Kynar
