$16.92
$19.90
Compare Price
You save
$2.98
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 43478.0004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 43478.0004 Wiring Harness Snsr/tx Refill
Item:
#1452439
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 43478.0004 |
| Manufacturer Part # | 43478.0004 |
| Height | 0.4" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 8.15" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 43478.0004 Wiring Harness Snsr/tx Refill
$16.92
$19.90
You save
$2.98
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 43478.0004 Wiring Harness Snsr/tx Refill