$11.72
$13.79
Compare Price
You save
$2.07
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 44079.0001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 44079.0001 Wiring Harness Ic3 Flow Meter
Item:
#1452464
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 44079.0001 |
| Manufacturer Part # | 44079.0001 |
| Height | 1.2" |
| Width | 5" |
| Depth | 7.3" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 44079.0001 Wiring Harness Ic3 Flow Meter
$11.72
$13.79
You save
$2.07
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 44079.0001 Wiring Harness Ic3 Flow Meter
