$39.34
$46.30
Compare Price
You save
$6.96
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 44614.0004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 44614.0004 Handle Extended Ultra Nx Blk Nylon Am
Item:
#1452123
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 44614.0004 |
| Manufacturer Part # | 44614.0004 |
| Height | 2.8" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 10.95" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 44614.0004 Handle Extended Ultra Nx Blk Nylon Am
$39.34
$46.30
You save
$6.96
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 44614.0004 Handle Extended Ultra Nx Blk Nylon Am
