Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 45251
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 45251 Cable Usb Board To
Item:
#1321313
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 45251 |
| Manufacturer Part # | 45251 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Weight | 0.1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 45251 Cable Usb Board To