$7.48
$8.80
Compare Price
You save
$1.32
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 45946
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 45946 Faucet Handle Tea Dispenser Lift
Item:
#1452092
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 45946 |
| Manufacturer Part # | 45946 |
| Height | 1.45" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 11.6" |
| Weight | 4.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 45946 Faucet Handle Tea Dispenser Lift
$7.48
$8.80
You save
$1.32
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 45946 Faucet Handle Tea Dispenser Lift