$58.73
$69.10
Compare Price
You save
$10.37
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 46104.1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 46104.1 Kit Pressure Transducer 0 3 Bar
Item:
#1452485
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 46104.1 |
| Manufacturer Part # | 46104.1 |
| Height | 3.7" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 4.95" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 46104.1 Kit Pressure Transducer 0 3 Bar
$58.73
$69.10
You save
$10.37
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 46104.1 Kit Pressure Transducer 0 3 Bar
