$35.62
$70.40
Compare Price
You save
$34.78
(49%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn aftermarket .
- Engineered to match existing Bunn units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bunn 46331.0001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 46331.0001 Led & Cord Assembly
Item:
#1151703
Technical details
| Fits with Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 46331.0001 |
| Manufacturer Part # | 46331.0001 |
| Height | 3" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Bunn 46331.0001 Led & Cord Assembly
$35.62
$70.40
You save
$34.78
(49%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 46331.0001 Led & Cord Assembly

