$60.08
$70.70
Compare Price
You save
$10.62
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 46331.0001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 46331.0001 Led & Cord Assembly Ultra Hpr Cover
Item:
#1452487
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 46331.0001 |
| Manufacturer Part # | 46331.0001 |
| Height | 1.25" |
| Width | 6.15" |
| Depth | 13.35" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 46331.0001 Led & Cord Assembly Ultra Hpr Cover
$60.08
$70.70
You save
$10.62
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 46331.0001 Led & Cord Assembly Ultra Hpr Cover
