Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 46401.0002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 46401.0002 Kit Mhg Cba Upgrade 120v (dd)
Item:
#1452488
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 46401.0002 |
| Manufacturer Part # | 46401.0002 |
| Height | 8.8" |
| Width | 12.4" |
| Depth | 18.1" |
| Weight | 5.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 46401.0002 Kit Mhg Cba Upgrade 120v (dd)
