$14.11
$16.60
Compare Price
You save
$2.49
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 46581.1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 46581.1 Tubing Fep .250 Od X .188 Id 12in
Item:
#1452494
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 46581.1 |
| Manufacturer Part # | 46581.1 |
| Height | 0.7" |
| Width | 2.1" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 46581.1 Tubing Fep .250 Od X .188 Id 12in
$14.11
$16.60
You save
$2.49
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 46581.1 Tubing Fep .250 Od X .188 Id 12in
