$70.02
$82.40
Compare Price
You save
$12.38
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 46581.1002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 46581.1002 Tubing Fep .250 Od X .188 Id 120in
Item:
#1452495
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 46581.1002 |
| Manufacturer Part # | 46581.1002 |
| Height | 5" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 46581.1002 Tubing Fep .250 Od X .188 Id 120in
$70.02
$82.40
You save
$12.38
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 46581.1002 Tubing Fep .250 Od X .188 Id 120in
