$0.81
$0.91
Compare Price
You save
$0.10
(11%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 46784
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 46784 Screw Pnh Phh Sst M4 X 1 6
Item:
#1831285
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 46784 |
| Manufacturer Part # | 46784 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 46784 Screw Pnh Phh Sst M4 X 1 6
$0.81
$0.91
You save
$0.10
(11%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 46784 Screw Pnh Phh Sst M4 X 1 6