$7.67
$8.69
Compare Price
You save
$1.02
(12%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 46961
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 46961 Fitting 1/4 Tube X1/8 Bspt Push To Con
Item:
#1452315
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 46961 |
| Manufacturer Part # | 46961 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 1.1" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 46961 Fitting 1/4 Tube X1/8 Bspt Push To Con
$7.67
$8.69
You save
$1.02
(12%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 46961 Fitting 1/4 Tube X1/8 Bspt Push To Con
