$56.51
$66.50
Compare Price
You save
$9.99
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 47021.1002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 47021.1002 Tubing Fep 5/32 Od X .094 Id 120in
Item:
#1452129
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 47021.1002 |
| Manufacturer Part # | 47021.1002 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 23.4" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 47021.1002 Tubing Fep 5/32 Od X .094 Id 120in
$56.51
$66.50
You save
$9.99
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 47021.1002 Tubing Fep 5/32 Od X .094 Id 120in