Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 47682
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 47682 Washer 16mm Od X 9.9mm I D X 1.5mm
Item:
#1831287
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 47682 |
| Manufacturer Part # | 47682 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 47682 Washer 16mm Od X 9.9mm I D X 1.5mm