$460.29
$541.70
Compare Price
You save
$81.41
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn -48443.0016
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn -48443.0016 Control Board Retrofit K It Wendys Itcb
Item:
#1570567
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | -48443.0016 |
| Manufacturer Part # | -48443.0016 |
| Height | 5.7" |
| Width | 8.85" |
| Depth | 9.3" |
| Weight | 2.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn -48443.0016 Control Board Retrofit K It Wendys Itcb
$460.29
$541.70
You save
$81.41
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn -48443.0016 Control Board Retrofit K It Wendys Itcb