$460.29
$541.70
Compare Price
You save
$81.41
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 48443.0022
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 48443.0022 Control Board Kit Burger King
Item:
#1148599
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 48443.0022 |
| Manufacturer Part # | 48443.0022 |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 6" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
Bunn 48443.0022 Control Board Kit Burger King
$460.29
$541.70
You save
$81.41
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 48443.0022 Control Board Kit Burger King

