$6.46
$7.60
Compare Price
You save
$1.14
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Bunn .
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 49864.0001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Bunn 49864.0001 Fitting Connector .125bspp To .19cprsn
Item:
#1452722
Technical details
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 49864.0001 |
| Manufacturer Part # | 49864.0001 |
| Height | 0.6" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Bunn 49864.0001 Fitting Connector .125bspp To .19cprsn
$6.46
$7.60
You save
$1.14
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 49864.0001 Fitting Connector .125bspp To .19cprsn
